گزارش کارآموزی در معدن سنگ حوض ماهی…

توضیح مختصر:

دانلود گزارش کارآموزی در معدن سنگ حوض ماهی اصفهان، در قالب word و در 31 صفحه، قابل ویرایش، شامل مقدمه، تاریخچه- نوع محصول- نام واحدهای مختلف، واحد سنگ بری، سنگ شکن، آپرون فیدر، نوار نقاله، سیستم غبارگیر (هیدروسیکلون)، تله شکن،

عنوان کامل: گزارش کارآموزی در معدن سنگ حوض ماهی اصفهان

دسته بندی: کارآموزی » برق و الکترونیک

فرمت فایل دانلودی: doc

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 31

حجم فایل:109 کیلوبایت

قیمت: 3100 تومان

دانلود گزارش کارآموزی در معدن سنگ حوض ماهی اصفهان،

در قالب word و در 31 صفحه، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

تاریخچه- نوع محصول- نام واحدهای مختلف

واحد سنگ بری

سنگ شکن

آپرون فیدر

نوار نقاله

سیستم غبارگیر (هیدروسیکلون)

تله شکن

طرح ریزی و تحقیق سیستم کنترل و برقی معدن

کار اتاق سیستم کنترل اولیه

مقدمه گزارش کارآموزی:

امروزه با گسترش و پیشرفت علم تکنولوژی و با بهره گیری از منابع خدادادی، صنایع مادری چون ذوب آهن و ذوب فولاد آلیاژی مراحل تکامل و ترقی را با سرعتی محسوس طی می کنند نیاز اولیه این صنایع را به طور حتم و یقین معادل تامین می کنند.

در راستای این نیاز می توان نیاز صنایع ذوب فولاد، ذوب اهن و فولاد آلیاژی به سنگ آهن، سنگ آهک و دیگر عناصر و کانی های با ارزش معادن اشاره کرد.

هدف از شرح نکات بالا به خاطر این بود که اینجانب در این مرکز صنعتی برای طرح ریزی و تحقیق سیستم کنترل و برق شرکت صنعتی و معدنی حوض ماهی اصفان خواهد بود و چون این سیستم با تکنولوژی روز پیش می رود، امیدوارم که تحقیق و پروژه اینجانب مسمر ثمر خواهد شد.

این معدن با بهره گیری از تاسیسات و تجهیزات معدنی مدرن و کارآمد ذخیره 117380000 تن سنگ آهک مرغوب نیاز این مجتمع (مجتمع فولاد مبارکه) را به مدت 76 سال در حد کفایت و حتی بالاتر تامین می کند.

خلاصه بیان کنم که این مقدار زیاد سنگ با وجود سیستم برق و این نعمت بی پایان و خوب و تکنولوژی روز دنیا ایجاد می شود. یعنی با سیستم برق می توان یکی از نیازهای مجتمع عظیم فولاد مبارکه را ایجاد کرد در راستای طرح ارتباط با صنعت اینجانب دوره کارآموزی خود را در این معدن گذارنده و از نزدیک با پست برق، شبکه انتقال و توزیع برق، سلول و قسمت های برق دستگاهها این معدن آشنا شدم. همچنین اطلاعات، نقشه های برقی و مداری و مراحل توزیع برق را در قسمت های مختلف و دستگاههای این معدن را از استاد و مدارکی که در این معدن موجود بود، به دست آوردم و همچنین ابتدا با تجهیزات و ماشین آلات و مراحل کار مجتمع معدنی حوض ماهیی آشنا شدم.

عبارات و جملات کلیدی

گزارش کارآموزی در معدن سنگ, دانلود گزارش کارآموزی در معدن سنگ, گزارش کارآموزی در معدن, دانلود گزارش کارآموزی در معدن, گزارش کارآموزی رایگان در معدن سنگ, دانلود گزارش کارآموزی رایگان معدن سنگ, دانلود گزارش کارآموزی رایگان معدن

خرید فایل

ارسال شده در